Vu+ duo2 cilesi e dobet e figures ne kanalet HD

mysybet

Member
Messages
93
problemi me tunerin qendron atehere kur arrin apo jo qe te kesh sinjal te kanali qe desheron, kualiteti i hd ka te bej vetem me portat hdmi si te aparatit dhe te tv , fut ketu dhe kavon hdmi . . nqs e ke marre dhe me tuner tokesor te integruar ai bashke me transportin duhet te kete shkuar diku te 400 eurot . Ta thashe keto jane probleme qe duhet ti zgjidhesh vete . po une nuk di deri me sot qe ndonje produkt vu+ te dali bllof ne kualitetin e trasmetimit Hd.

Ok , por thjesht nese ke informacion.
Ai dyqani ku e kam blere (kliko linkun) te duket serioz , I njohur apo eshte ndonje dyqan qe me ka shitur ndonje klon ?
 

eri77

Registered
Messages
2
Dyqani është më se serioz. Mos u lodh kot me ndërrimin e imazhit sepse në këtë rast nuk ka lidhje fare. Kontrollo vetëm kablin hdmi dhe konfigurimin e televizorit. Përdor të njëjtin kabel që perdore për 800hd dhe po ashtu të njëjtën slot hdmi në televizor

Στάλθηκε από το HUAWEI GRA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top