Tregu-KERKOJ-SHES-BLEJ-per-Paisje-dhe-aparate-JO-SHITBLERJE-LINJASh

qershia

New member
Messages
118
Edhe une kerkoj te blej nje aparat octagon sf8008, nese eshte e mundur kontakti ne PM, tung.
 

GlobalSat

Banned
Messages
523
Shes starsat HD 2000 extreme i sa po hapur per testim 15 muaj abonim me forever iks dhe 1 vit iptv qmimi 150 mi leke te vjetra.per me shum ne PM
 

Altinfaqet

New member
Messages
3
Kush ka ndonje dekoder Zgemma H10 Combo 4K DVB-S2X+DVB-T2/C Wifi Enigma 2 + Android per te shitur te me shkruaj inbox.
 
Top