ProgTV ANDROID

beni

Registered
Messages
38
Pershendetje te gjithve kam nje problem me ProgTV ANDROID e kam te instaluar ne televizir philips, ka punuar shum mire deri para pak kohet,por tani nuk mundem te shkruaj ne Ministra stalker server MAC,vetm iptv client pranon te shkruaj,:mad:
 

gimid

Registered
Messages
13
pershendetje ne qovse tv esht ma shum se 5 vite i vjeter androidi nuk punon flas per philips un kam pas te njejtin problem edhe e kam dergue per service dhe ai me tha se pas 5 viteve tek philipsi androidi nuk punon si duhet apo hiq nuk punon ai me sygjeroi ta blei ni android box ket pergjigjeje e kam marr nga vet servici i philipsit me ni fjal philipsi mendon qdo 5 vite duhet ndrrue tv en ket e tha servici i philipsit
 
Top