Pershendetje

evi3

Registered
Messages
34
Ku mund te gjej nje DM 500HD dhe sa kushton?

Faleminderit.

P.s: ka ndonje sit online te besueshem per ta blere.
 

gimid

Registered
Messages
13
mund ta bleish online ne norvegji dhe ban pages me paypal ne qovse nuk e merr boxin brenda 2 jav parat tua i terhjek nga paypali e jo nga ai shitsi ne gjermoni ka me qmime shum te volitshe + i ke original kurse kjo ne norvegji und te hush ne ket adres xxxxxx ky esht shqiptar ky ka shum gjera te mira
 
Last edited by a moderator:
Top