Pershendetje

evi3

Registered
Messages
34
Dua te marr një amiko Hd por nuk kam idenë se si është si produkte me jepni ndonjë mendim ja vlen ta marr apo jo?

P.S: Tringet dhe digitalbet i hap apo jo?​
 

TOGREF

Senior Member
Messages
199
amiko mini hd qe qarkullon ketu ka si baze chip ali qe te le mundesi te instalosh vetem softin e vet . per cmimin qe kane ja vlen po me aparatet me baze linux as qe krahasohet fare ata jane me lart per cdo gje .
 

TOGREF

Senior Member
Messages
199
ketu nuk e di sa kushton per sa i perket pyetjes tjeter me sa di une ketu nuk lejohen keto lloj diskutimesh
 
Top