Ndihme ju lutem

stv2008

Registered
Messages
6
Pershendetje cuna ,
desha nje image per kete aparat Obsidian 800hd me duket se eshte clon i clonit .Po i fus image te ndryshme dm800hd clon dhe nuk i pranon.
Kush ka njohuri per kete lloj boxi do te isha shume mirenjohes per ndihmen.

Me Respekte stv2008
 

meti2000

Registered
Messages
48
se pari duhet me dite qfare sim karte ka
estarsim apo sim 2.01 pastaj shiko se qfare image deshiron te zgjedhesh
 
Top