Ferguson Ariva 253

BONA

Registered
Messages
5
Pershendetje.
Sapo bleva nje Ferguson Ariva 253 por nuk e kam idene e ketij aparati dhe nuk arrij ne asnje me nyre te instaloj cccam dhe cline. Ju lutem nese ndonjeri ka informacionin e duhur, brenda mundesive te me tregoje dicka. Faleminderit.
 
Top