HTV 3 starta 15.09.2012.
Kao što smo ranije pisali, Hrvatska radiotelevizija će polovinom septembra ove godine pokrenuti svoj novi televizijski kanal pod nazivom HTV 3.
Tačnije, HTV 3 počinje sa emitovanjem programa 15. septembra. Novi kanal HTV-a emitovat će se i preko satelita, vjerovatno na postojećoj frekevnciji na kojoj se emituju i ostali kanali HTV-a putem satelita Eutelsat Hot Bird.
Misija HTV 3 je ponuditi se kao mjesto interakcije kulturno-umjetničkog i naučnog života i najšire javnosti. Isto tako, otvoriti televizijski prostor najvažnijim kulturnim, naučnim i obrazovnim institucijama, umjetnicima, književnicima, naučnicima, filmašima, ukratko javnosti. Ponuditi gledaocima program kakav im ne nudi nijedna druga medijska institucija u Hrvatskoj izuzev Trećeg programa Hrvatskog radija.
Sve to bit će ponuđeno gledaocima novim vizualnim identitetom, drugačijim od HTV 1 i HTV 2, drugačijim programom, novom centralnom emisijom u terminu između 21 i 22 sata, novim voditeljima u novim emisijama, ne repriziranjem programskih sadržaja s HTV 1 i HTV 2 na HTV 3 te umjetnički najvrijednijim filmovima i serijama u prime time terminima.
U nastavku vam donosimo pregled programa HTV 3 u provoj sedmici emitovanja.
HTV 3, subota, 15.09.2012.
10:55 Najava programa (kod. na sat.)
11:00 Zapadno bojište 1918., njemački film (91′) (kod. na sat.)
12:30 Mjesto pod suncem, američki film (117′) (kod. na sat.)
14:30 Kradljivci bicikla, talijanski film (85′) (kod. na sat.)
15:55 Posljednji sumrak, američki film (112′) (kod. na sat.)
17:50 Angel, britansko-belgijsko-francuski film (114′) (kod. na sat.)
19:45 … (kod. na sat.)
21:00 Djeca su dobro, američki film (12) (103′) (kod. na sat.)
22:45 Sukijaki Django Western, japanski film (15) (95′) (kod. na sat.)
00:20 Generalna špica (ZASTAVA) (kod. na sat.)
HTV 3, nedjelja, 16.09.2012.
10:55 Najava programa (kod. na sat.)
11:00 Detektivska priča, američki film (100′) (kod. na sat.)
12:40 Pandorina kutija, njemački film (133′) (kod. na sat.)
14:55 Stvar, američki film (81′) (kod. na sat.)
16:15 Gospodar prstenova, američki animirani film (129′) (kod. na sat.)
18:25 Zaleđe, iranski film (88′) (kod. na sat.)
19:55 Fanny i Alexander, švedsko-francusko-njemački film (181′) (kod. na sat.)
22:55 Kinatay, filipinsko-francuski film (18) (105′) (kod. na sat.)
00:40 Generalna špica (ZASTAVA) (kod. na sat.)
HTV 3, ponedjeljak, 17.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske (kod. na sat.)
09:00 Najava programa (kod. na sat.)
09:05 Strani igrani film (kod. na sat.)
11:00 Iz jezične riznice: Život (28’34″) (kod. na sat.)
11:30 Povijest hrvatskog književnog jezika: Jezik u prvim stoljećima pismenosti (1/10) (kod. na sat.)
12:00 Iz arhiva HTV-a: U vitrini pjesme davne (29’18″) (kod. na sat.)
12:30 Dokumentarni program (kod. na sat.)
13:30 Slikarstvo kao sudbina: Ignjat Job (29’45″) (kod. na sat.)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 5, dokumentarna serija (1/3) (kod. na sat.)
15:00 25 godina saksofona na Muzičkoj akademiji – Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Mladena Tarbuka (2002.) (58’25″) (kod. na sat.)
16:00 Iz jezične riznice: Život (kod. na sat.)
16:30 Povijest hrvatskog književnog jezika: Jezik u prvim stoljećima pismenosti (1/10) (kod. na sat.)
17:00 Ivan Brdar Grobničanin, emisija pučke i predajne kulture (27’53″) (kod. na sat.)
17:30 Šume i ljudi: Hrast lužnjak, dokumentarna serija (1/7) (kod. na sat.)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (1/10) (kod. na sat.)
18:50 Ciklus filmova Charlesa Chaplina: Revija Charlesa Chaplina, američko-britanski film (127′) (kod. na sat.)
21:00 Emisija (kod. na sat.)
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (55’23″) (1/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – ciklus europskog filma: Crveno svjetlo, francuski film (102′) (kod. na sat.)
00:45 Generalna špica (ZASTAVA) (kod. na sat.)
HTV 3, utorak, 18.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske (kod. na sat.)
08:45 Najava programa (kod. na sat.)
08:50 Ciklus filmova Charlesa Chaplina: Revija Charlesa Chaplina (127′) (kod. na sat.)
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Porijeklo čovjeka (28’08″) (kod. na sat.)
11:30 Povijest u grivi, dokumentarni film (30’39″) (kod. na sat.)
12:00 Moderato Cantabile: O moderatu (1/13) (27’50″) (kod. na sat.)
12:30 Emisija (kod. na sat.)
13:30 Naši likovni stvaratelji – Grupa trojice: Vladimir Becić (26’46″) (kod. na sat.)
13:57 …
14:00 Tajni život umjetničkih djela 5, dokumentarna serija (2/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert klape Cambi 2003. (58’10″)
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Porijeklo čovjeka (28’08″)
16:30 Povijest u grivi, dokumentarni film
17:00 Mijenjam svijet
17:30 Zagonetni mit: Kaos i kozmos, dokumentarna serija (35′) (1/6)
18:05 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (50′) (2/10) (kod. na sat.)
18:55 …
19:00 Ciklus filmova Akire Kurosawe: Rashomon, japanski film (84′) (kod. na sat.)
20:25 …
21:00 Emisija
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (55’12″) (2/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – ciklus azijskog filma: Oldboy, južnokorejski film (115′) (kod. na sat.)
00:55 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, srijeda, 19.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Ciklus filmova Akire Kurosawe: Rashomon (84′) (kod. na sat.)
10:30 …
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Mitologija (29’51″)
11:30 Velikani hrvatske znanosti: Ruđer Bošković (30’05″) (1/9)
12:00 Glazbeni program
12:30 Emisija
13:30 Naši likovni stvaratelji – Grupa trojice: Jerolim Miše (28’40″) (kod. na sat.)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 5, dokumentarna serija (3/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert – etno
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Mitologija
16:30 Velikani hrvatske znanosti: Ruđer Bošković (1/9)
17:00 Direkt
17:30 Osnivači crkvenih redova: Benedikt iz ursije, dokumentarna serija (28’35″) (1/5)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (50′) (3/10) (kod. na sat.)
18:50 …
19:00 Ciklus filmova Franka Capre: Platinum Blonde, američki film (89′) (kod. na sat.)
20:30 …
21:00 Emisija
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (58’20″) (3/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – večernja matineja: Bilo jednom u Kini, hongkonški film (96′) (kod. na sat.)
00:35 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, četvrtak, 20.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Ciklus filmova Franka Capre: Platinum Blonde, američki film (89′) (kod. na sat.)
10:35 …
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (1.) (28’45″)
11:30 Povijest ženskim rukopisom: Kraljica Jelena, dokumentarni film (25’09″) (1/21)
11:55 …
12:00 Glazbeni program
12:30 Emisija
13:30 Naši likovni stvaratelji – Grupa trojice: Oskar Herman (30’09″) (kod. na sat.)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 6, dokumentarna serija (1/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert – TO HRT-a
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (1.)
16:30 Povijest ženskim rukopisom: Kraljica Jelena, dokumentarni film (1/21)
16:55 …
17:00 Crna kutija
17:30 Zambija – zemlja i ljudi, dokumentarni film (29’44″)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (51′) (4/10) (kod. na sat.)
18:51 …
19:00 Ciklus filmova Vala Lewtona: Ljudi mačke, američki film (70′) (kod. na sat.)
20:10 …
21:00 Emisija
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (57’49″) (4/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – ciklus rumunjskog filma: Policijski, pridjev (110′) (kod. na sat.)
00:50 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, petak, 21.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Ciklus filmova Vala Lewtona: Ljudi mačke, američki film (70′) (kod. na sat.)
10:15 …
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (2.) (28’56″)
11:30 Pag ili zatočena zbilja, dokumentarni film (31’03″)
12:00 Glazbeni program
12:30 Emisija
13:30 Između kista i dlijeta – Vasko Lipovac, dokumentarni film (29’40″)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 6, dokumentarna serija (2/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert – jazz
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (2.)
16:30 Pag ili zatočena zbilja, dokumentarni film
17:00 City Folk
17:30 Žena: Kako sam pobijedila – Strah, dokumentarna serija (1/4)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (50′) (5/10) (kod. na sat.)
18:50 …
19:00 Ciklus europskih klasika: (kod. na sat.)
21:00 Peti dan, talk show
22:00 Posebni dodaci, emisija o filmu (kod. na sat.)
22:30 Filmski boutique: Ahil i kornjača, japanski film (120′) (kod. na sat.)
00:30 Žica 1, serija (18) (59’30″) (1/13) (R) (kod. na sat.)
01:30 Žica 1, serija (18) (55’30″) (2/13) (R) (kod. na sat.)
02:25 Žica 1, serija (18) (53’00″) (3/13) (R) (kod. na sat.)
03:18 Žica 1, serija (18) (57’10″) (4/13) (R) (kod. na sat.)
04:16 Žica 1, serija (18) (57’30″) (5/13) (R) (kod. na sat.)
05:14 Žica 1, serija (18) (57’00″) (6/13) (R) (kod. na sat.)
06:11 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, subota, 22.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Program za djecu (kod. na sat.)
10:00 Dječji koncert
11:00 Parlaonica
12:00 City Folk
12:30 Žena: Kako sam pobijedila – Strah, dokumentarna serija (1/4)
13:00 Ciklus “film noir”: Iz prošlosti, američki film (97′) (kod. na sat.)
14:40 …
15:00 Portret umjetnika
16:00 Hrvatsko podmorje 1: Palagruža, dokumentarna serija (30’12″) (1/6)
16:30 Hrvatske planine: Dinaridi, dokumentarna serija (29’18″) (1/5)
17:00 Antologija prvih emisija HRT-a
18:00 Antologijski HRT-ovi dokumentarci: Iz crnog albuma – Velika pljačka biblioteke (55’43″)
18:55 …
19:00 Iz hrvatskih policijskih arhiva, dokumentarni film (29’22″)
19:30 Neočekivani program
20:00 Institucije predstavljaju (HAZU, MSU, ADU, Matica Hrvatska)
21:00 Berlin Alexanderplatz, serija (kod. na sat.)
22:00 Berlin Alexanderplatz, serija (kod. na sat.)
23:00 Put oko svijeta u 52 filma (igrani i dokumentarni filmovi iz 52 različite države tijekom jedne godine) (kod. na sat.)
00:30 Žica 1, serija (18) (56’50″) (7/13) (R) (kod. na sat.)
01:27 Žica 1, serija (18) (53’40″) (8/13) (R) (kod. na sat.)
02:21 Žica 1, serija (18) (54’30″) (9/13) (R) (kod. na sat.)
03:16 Žica 1, serija (18) (53’20″) (10/13) (R) (kod. na sat.)
04:10 Žica 1, serija (18) (54’00″) (11/13) (R) (kod. na sat.)
05:04 Žica 1, serija (18) (54’00″) (12/13) (R) (kod. na sat.)
05:58 Žica 1, serija (18) (62’55″) (13/13) (R) (kod. na sat.)
07:01 Generalna špica (ZASTAVA)
teve.ba
poz...
Kao što smo ranije pisali, Hrvatska radiotelevizija će polovinom septembra ove godine pokrenuti svoj novi televizijski kanal pod nazivom HTV 3.
Tačnije, HTV 3 počinje sa emitovanjem programa 15. septembra. Novi kanal HTV-a emitovat će se i preko satelita, vjerovatno na postojećoj frekevnciji na kojoj se emituju i ostali kanali HTV-a putem satelita Eutelsat Hot Bird.
Misija HTV 3 je ponuditi se kao mjesto interakcije kulturno-umjetničkog i naučnog života i najšire javnosti. Isto tako, otvoriti televizijski prostor najvažnijim kulturnim, naučnim i obrazovnim institucijama, umjetnicima, književnicima, naučnicima, filmašima, ukratko javnosti. Ponuditi gledaocima program kakav im ne nudi nijedna druga medijska institucija u Hrvatskoj izuzev Trećeg programa Hrvatskog radija.
Sve to bit će ponuđeno gledaocima novim vizualnim identitetom, drugačijim od HTV 1 i HTV 2, drugačijim programom, novom centralnom emisijom u terminu između 21 i 22 sata, novim voditeljima u novim emisijama, ne repriziranjem programskih sadržaja s HTV 1 i HTV 2 na HTV 3 te umjetnički najvrijednijim filmovima i serijama u prime time terminima.
U nastavku vam donosimo pregled programa HTV 3 u provoj sedmici emitovanja.
HTV 3, subota, 15.09.2012.
10:55 Najava programa (kod. na sat.)
11:00 Zapadno bojište 1918., njemački film (91′) (kod. na sat.)
12:30 Mjesto pod suncem, američki film (117′) (kod. na sat.)
14:30 Kradljivci bicikla, talijanski film (85′) (kod. na sat.)
15:55 Posljednji sumrak, američki film (112′) (kod. na sat.)
17:50 Angel, britansko-belgijsko-francuski film (114′) (kod. na sat.)
19:45 … (kod. na sat.)
21:00 Djeca su dobro, američki film (12) (103′) (kod. na sat.)
22:45 Sukijaki Django Western, japanski film (15) (95′) (kod. na sat.)
00:20 Generalna špica (ZASTAVA) (kod. na sat.)
HTV 3, nedjelja, 16.09.2012.
10:55 Najava programa (kod. na sat.)
11:00 Detektivska priča, američki film (100′) (kod. na sat.)
12:40 Pandorina kutija, njemački film (133′) (kod. na sat.)
14:55 Stvar, američki film (81′) (kod. na sat.)
16:15 Gospodar prstenova, američki animirani film (129′) (kod. na sat.)
18:25 Zaleđe, iranski film (88′) (kod. na sat.)
19:55 Fanny i Alexander, švedsko-francusko-njemački film (181′) (kod. na sat.)
22:55 Kinatay, filipinsko-francuski film (18) (105′) (kod. na sat.)
00:40 Generalna špica (ZASTAVA) (kod. na sat.)
HTV 3, ponedjeljak, 17.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske (kod. na sat.)
09:00 Najava programa (kod. na sat.)
09:05 Strani igrani film (kod. na sat.)
11:00 Iz jezične riznice: Život (28’34″) (kod. na sat.)
11:30 Povijest hrvatskog književnog jezika: Jezik u prvim stoljećima pismenosti (1/10) (kod. na sat.)
12:00 Iz arhiva HTV-a: U vitrini pjesme davne (29’18″) (kod. na sat.)
12:30 Dokumentarni program (kod. na sat.)
13:30 Slikarstvo kao sudbina: Ignjat Job (29’45″) (kod. na sat.)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 5, dokumentarna serija (1/3) (kod. na sat.)
15:00 25 godina saksofona na Muzičkoj akademiji – Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Mladena Tarbuka (2002.) (58’25″) (kod. na sat.)
16:00 Iz jezične riznice: Život (kod. na sat.)
16:30 Povijest hrvatskog književnog jezika: Jezik u prvim stoljećima pismenosti (1/10) (kod. na sat.)
17:00 Ivan Brdar Grobničanin, emisija pučke i predajne kulture (27’53″) (kod. na sat.)
17:30 Šume i ljudi: Hrast lužnjak, dokumentarna serija (1/7) (kod. na sat.)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (1/10) (kod. na sat.)
18:50 Ciklus filmova Charlesa Chaplina: Revija Charlesa Chaplina, američko-britanski film (127′) (kod. na sat.)
21:00 Emisija (kod. na sat.)
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (55’23″) (1/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – ciklus europskog filma: Crveno svjetlo, francuski film (102′) (kod. na sat.)
00:45 Generalna špica (ZASTAVA) (kod. na sat.)
HTV 3, utorak, 18.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske (kod. na sat.)
08:45 Najava programa (kod. na sat.)
08:50 Ciklus filmova Charlesa Chaplina: Revija Charlesa Chaplina (127′) (kod. na sat.)
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Porijeklo čovjeka (28’08″) (kod. na sat.)
11:30 Povijest u grivi, dokumentarni film (30’39″) (kod. na sat.)
12:00 Moderato Cantabile: O moderatu (1/13) (27’50″) (kod. na sat.)
12:30 Emisija (kod. na sat.)
13:30 Naši likovni stvaratelji – Grupa trojice: Vladimir Becić (26’46″) (kod. na sat.)
13:57 …
14:00 Tajni život umjetničkih djela 5, dokumentarna serija (2/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert klape Cambi 2003. (58’10″)
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Porijeklo čovjeka (28’08″)
16:30 Povijest u grivi, dokumentarni film
17:00 Mijenjam svijet
17:30 Zagonetni mit: Kaos i kozmos, dokumentarna serija (35′) (1/6)
18:05 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (50′) (2/10) (kod. na sat.)
18:55 …
19:00 Ciklus filmova Akire Kurosawe: Rashomon, japanski film (84′) (kod. na sat.)
20:25 …
21:00 Emisija
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (55’12″) (2/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – ciklus azijskog filma: Oldboy, južnokorejski film (115′) (kod. na sat.)
00:55 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, srijeda, 19.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Ciklus filmova Akire Kurosawe: Rashomon (84′) (kod. na sat.)
10:30 …
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Mitologija (29’51″)
11:30 Velikani hrvatske znanosti: Ruđer Bošković (30’05″) (1/9)
12:00 Glazbeni program
12:30 Emisija
13:30 Naši likovni stvaratelji – Grupa trojice: Jerolim Miše (28’40″) (kod. na sat.)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 5, dokumentarna serija (3/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert – etno
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Mitologija
16:30 Velikani hrvatske znanosti: Ruđer Bošković (1/9)
17:00 Direkt
17:30 Osnivači crkvenih redova: Benedikt iz ursije, dokumentarna serija (28’35″) (1/5)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (50′) (3/10) (kod. na sat.)
18:50 …
19:00 Ciklus filmova Franka Capre: Platinum Blonde, američki film (89′) (kod. na sat.)
20:30 …
21:00 Emisija
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (58’20″) (3/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – večernja matineja: Bilo jednom u Kini, hongkonški film (96′) (kod. na sat.)
00:35 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, četvrtak, 20.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Ciklus filmova Franka Capre: Platinum Blonde, američki film (89′) (kod. na sat.)
10:35 …
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (1.) (28’45″)
11:30 Povijest ženskim rukopisom: Kraljica Jelena, dokumentarni film (25’09″) (1/21)
11:55 …
12:00 Glazbeni program
12:30 Emisija
13:30 Naši likovni stvaratelji – Grupa trojice: Oskar Herman (30’09″) (kod. na sat.)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 6, dokumentarna serija (1/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert – TO HRT-a
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (1.)
16:30 Povijest ženskim rukopisom: Kraljica Jelena, dokumentarni film (1/21)
16:55 …
17:00 Crna kutija
17:30 Zambija – zemlja i ljudi, dokumentarni film (29’44″)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (51′) (4/10) (kod. na sat.)
18:51 …
19:00 Ciklus filmova Vala Lewtona: Ljudi mačke, američki film (70′) (kod. na sat.)
20:10 …
21:00 Emisija
22:00 Ubojstvo 1, serija (12) (57’49″) (4/20) (kod. na sat.)
23:00 Antologijski filmovi – ciklus rumunjskog filma: Policijski, pridjev (110′) (kod. na sat.)
00:50 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, petak, 21.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Ciklus filmova Vala Lewtona: Ljudi mačke, američki film (70′) (kod. na sat.)
10:15 …
11:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (2.) (28’56″)
11:30 Pag ili zatočena zbilja, dokumentarni film (31’03″)
12:00 Glazbeni program
12:30 Emisija
13:30 Između kista i dlijeta – Vasko Lipovac, dokumentarni film (29’40″)
14:00 Tajni život umjetničkih djela 6, dokumentarna serija (2/3) (kod. na sat.)
15:00 Koncert – jazz
16:00 Iz jezične riznice: Čovjek – Tijelo (2.)
16:30 Pag ili zatočena zbilja, dokumentarni film
17:00 City Folk
17:30 Žena: Kako sam pobijedila – Strah, dokumentarna serija (1/4)
18:00 Od Lark Risea do Candleforda 1, serija (50′) (5/10) (kod. na sat.)
18:50 …
19:00 Ciklus europskih klasika: (kod. na sat.)
21:00 Peti dan, talk show
22:00 Posebni dodaci, emisija o filmu (kod. na sat.)
22:30 Filmski boutique: Ahil i kornjača, japanski film (120′) (kod. na sat.)
00:30 Žica 1, serija (18) (59’30″) (1/13) (R) (kod. na sat.)
01:30 Žica 1, serija (18) (55’30″) (2/13) (R) (kod. na sat.)
02:25 Žica 1, serija (18) (53’00″) (3/13) (R) (kod. na sat.)
03:18 Žica 1, serija (18) (57’10″) (4/13) (R) (kod. na sat.)
04:16 Žica 1, serija (18) (57’30″) (5/13) (R) (kod. na sat.)
05:14 Žica 1, serija (18) (57’00″) (6/13) (R) (kod. na sat.)
06:11 Generalna špica (ZASTAVA)
HTV 3, subota, 22.09.2012.
07:00 Panorame turističkih središta Hrvatske
09:00 Najava programa
09:05 Program za djecu (kod. na sat.)
10:00 Dječji koncert
11:00 Parlaonica
12:00 City Folk
12:30 Žena: Kako sam pobijedila – Strah, dokumentarna serija (1/4)
13:00 Ciklus “film noir”: Iz prošlosti, američki film (97′) (kod. na sat.)
14:40 …
15:00 Portret umjetnika
16:00 Hrvatsko podmorje 1: Palagruža, dokumentarna serija (30’12″) (1/6)
16:30 Hrvatske planine: Dinaridi, dokumentarna serija (29’18″) (1/5)
17:00 Antologija prvih emisija HRT-a
18:00 Antologijski HRT-ovi dokumentarci: Iz crnog albuma – Velika pljačka biblioteke (55’43″)
18:55 …
19:00 Iz hrvatskih policijskih arhiva, dokumentarni film (29’22″)
19:30 Neočekivani program
20:00 Institucije predstavljaju (HAZU, MSU, ADU, Matica Hrvatska)
21:00 Berlin Alexanderplatz, serija (kod. na sat.)
22:00 Berlin Alexanderplatz, serija (kod. na sat.)
23:00 Put oko svijeta u 52 filma (igrani i dokumentarni filmovi iz 52 različite države tijekom jedne godine) (kod. na sat.)
00:30 Žica 1, serija (18) (56’50″) (7/13) (R) (kod. na sat.)
01:27 Žica 1, serija (18) (53’40″) (8/13) (R) (kod. na sat.)
02:21 Žica 1, serija (18) (54’30″) (9/13) (R) (kod. na sat.)
03:16 Žica 1, serija (18) (53’20″) (10/13) (R) (kod. na sat.)
04:10 Žica 1, serija (18) (54’00″) (11/13) (R) (kod. na sat.)
05:04 Žica 1, serija (18) (54’00″) (12/13) (R) (kod. na sat.)
05:58 Žica 1, serija (18) (62’55″) (13/13) (R) (kod. na sat.)
07:01 Generalna špica (ZASTAVA)
teve.ba
poz...