DREAMBOX 500 HD V2

Gezim 2012

Registered
Messages
16
Pershendetje miq ! Ka mundesi te me ndihmoje njeri duke me orientuar nepermjet informacionit ne lidhje me Dreambox 500 hd v.2 .
Cfare kanalesh mund te hape ky aparat ? A hapen kanalet shqiptare te digitalb apo tring me kete aparat ? A ja vlen nje aparat i tille rreth 110 euro ??
Ju faleminderit !
 

Amiko8260

Banned
Messages
22
shum e ke marre mik per mua jo sja vlen.shiko vousolo2 ose vou mini ose zgemastar h2 ose amikoalien 2 ose 3.gjitha te mirat Gezim 2012
 

Gezim 2012

Registered
Messages
16
Fatmiresisht ende nuk e kam blere , prandaj pyeta ne forum , isha i bindur qe ketu do me ndihmonin me informacion. Shume faleminderit Amiko8260 per pergjigjen !
 

gimid

Registered
Messages
13
vendin e dreamboxit nuk mund ta zen asni box sepse ja lider kurse un te preferoi qe mostamarrsh amiko se nuk bon per as gja un ekam pas dhe e kam hudh ne berllog kurse vo+ pon por nuk esht maimir se dreamboxi djdoher flas per dreabox origjinal e jo kinez
 

Andi12

Senior Member
Messages
190
Dreamboxi eshte dhe mbetet aparati me i mire i te gjitha koheve,prandaj mos tu rrej mendja per aparate te tjerta qe jane te gjitha kopjet e dreamboxit.
 
Top