conax ods 2000h pin kode i harruar

avdigitale

New member
Messages
1
pershendetje te gjitheve,kam nevoj te zhbllokoj pinin e kartes te digitalb satelite Conax ODS 2000H ka mundesi te behet permes eeprom AT24C256A apo cka mund te beje ne te kundert faleminderit!
 

sistemet

New member
Messages
5
Pinin e kartes te Digitalbit e bene vetem Qendra e Digitalbit, Duhet ti maresh ne tel dhe ato ta kthejne ne default me pin 1234


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Top