Search results

 1. R

  yumato iq series 3329B

  Prsh,Draemer1983 ndoshta u bere i bezdisur. softin e hodha por tek Astra 19 me ngec pothuajse ne gjysmen e stacioneve, do fikur aparati dhe kur e con ngec nxjere ndonje numer dhe fiket,ndersa bulsatet dhe idmanin mi mbane mbydhur.tani aparati ka keto te dhena;Model 3329 B version s/w 1.4.19...
 2. R

  Starsat

  Hello. "SR-X1700D stars" Please could I have a soft and celes.THENKS
 3. R

  Starsat sr-x1700d

  Prsh dhe uroj te jeni mire.kam nje starsat sr-x1700d kush munde te me ndihmoje me ndonje soft te fundit apo ndonje prog, celsash. ju faemderit
 4. R

  vantage x121sci

  Ju pershendes te gjitheve.Kam nje aparat"vantage x121sci"nuk e di ka ndonje program te fundit per te pare ndonje sporte tani qe digi tv na la shendene.Shpresoj ne ndonje lajme te mire!!!:clapping:
 5. R

  technosat 6000Plus

  Prsh te gjitheve,kush munde te me ndimoje, kam nje aparat technosat 6000plus dhe kur e ndeze me nxjere err.o a rregullohet ky defekt ???.Ju lutem me ndihmoni.
 6. R

  Ciao a tutti

  Ciao a tutti i membri di questo forum! Sperato posti migliori per spendere tutti voi
 7. R

  Pershendetje

  Pershendetje te gjithe antareve te ketij forumi! Shpresoi tja kaloje mire me te gjithe ju.Falemderit
Top